İbrahim Yegen

İbrahim Yegen

Hakkında

Merhabalar ben Psikolojik Danışman İbrahim Yegen. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans bölümünden mezunuyum. Şu an aktif şekilde psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. Yüz yüze ve online danışma hizmeti vermekteyim. Stresli yaşam olayları, kaygı, kişiler arası sorunlar, öfke kontrolü ve çeşitli alanlarda danışma hizmeti vermekteyim. Yüz- Yüze olan seanslarımı Ankara Çankaya Paradoks Psikolojik Danışmanlık Merkezinde gerçekleştirmekteyim.

Seansa başlamadan önce ön görüşmeleri ücretsiz şekilde yapmaktayım. Bilgilendirilmiş onam formunu gelen birey ile paylaşıp danışma süreci ile ilgili ön bilgilendirme yapmaktayım. Ön görüşme oturumundan sonra danışan yardım almayı kabul eder ve uygun bir gününe online ya da yüz yüze randevu alırsa ilk oturuma geçmeden önce değerlendirme oturumu yapmaktayım. Değerlendirme oturumunda danışanın hangi hedeflerinin olduğunu, hangi alanlarda değişiklik yapmak istediğini değerlendirerek tedavi planını danışan ile beraber oluşturmaktayım. Daha sonrasında danışana genel hedeflerimize göre sürecin ne kadar kaç oturum süreceğini, her oturumun ne kadar süreceğini ve hangi ekol ile çalışacağımızı aktarıyorum. Sonrasında ise diğer oturumlar için danışana uygun olacak şekilde randevunun gün ve saatini ayarlıyoruz.

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Paradoks Psikoloji

Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi

Paradoks Psikoloji Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi alanlarında uzmanlaşmış bir kurumdur.
Alanlarında uzman psikologlardan randevu veya bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.