Psikolojik danışman

İbrahim Yegen

İbrahim Yegen

Terapi Sürecim

Seansa başlamadan önce ön görüşmeleri ücretsiz şekilde yapmaktayım. Bilgilendirilmiş onam formunu gelen birey ile paylaşıp danışma süreci ile ilgili ön bilgilendirme yapmaktayım. Ön görüşme oturumundan sonra danışan yardım almayı kabul eder ve uygun bir gününe online ya da yüz yüze randevu alırsa ilk oturuma geçmeden önce değerlendirme oturumu yapmaktayım. Değerlendirme oturumunda danışanın hangi hedeflerinin olduğunu, hangi alanlarda değişiklik yapmak istediğini değerlendirerek tedavi planını danışan ile beraber oluşturmaktayım. Daha sonrasında danışana genel hedeflerimize göre sürecin ne kadar kaç oturum süreceğini, her oturumun ne kadar süreceğini ve hangi ekol ile çalışacağımızı aktarıyorum. Sonrasında ise diğer oturumlar için danışana uygun olacak şekilde randevunun gün ve saatini ayarlıyoruz.
 

psk.dan. ibrahim yegen

Özgeçmiş

Merhabalar ben Psikolojik Danışman İbrahim Yegen. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans bölümünden mezunuyum. Şu an aktif şekilde psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. Yüz yüze ve online danışma hizmeti vermekteyim. Stresli yaşam olayları, kaygı, kişiler arası sorunlar, öfke kontrolü ve çeşitli alanlarda danışma hizmeti vermekteyim. Yüz- Yüze olan seanslarımı Ankara Çankaya Paradoks Psikolojik Danışmanlık Merkezinde gerçekleştirmekteyim.

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Uzmanın Yazıları

Ankara Psikolog

Paradoks Psikoloji

Paradoks psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

Ankara – Çankaya’da Tunalı Hilmi caddesinde ve Bestekar caddesinde bulunan ofislerimizde 0-12 yaş Çocuk Terapisi12-18 yaş Ergen Terapisi ve 18-65 yaş Yetişkin Terapisi hizmetleri sağlıyoruz. Gerekli durumlarda danışanlarımıza Psikolojik testlerMoxo Dikkat Testi ve Dikkat Testleri uyguluyoruz. Ankara‘da bulunmayan, yüz-yüze terapiden hoşlanmayan veya daha rahat bir ortamda terapi almak isteyen danışanlarımız için Paradoks Psikolojinin geliştirdiği Terapi-Nette sitesinden evinizin rahatlığında Online Terapi alabilirsiniz.

Paradoks Psikoloji olarak bu alanda eğitim gören meslektaşlarımız için sürekli yenilenen ve gelişen psikoloji eğitimleri sağlamaktayız. Bugüne kadar Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Mindfulness Temel Eğitimi olmak üzere birçok konuda eğitim sağladık.

Aynı zamanda şimdiye kadar 10’dan fazla ücretsiz eğitimlerde sunmaktayız. Gelecek için eğitim sloganıyla çıktığımız bu yolda Paradoks Psikoloji olarak her an yanınızdayız.