Psikolog

Hilal Nur Can

Hilal Nur Can

Hakkında

Uzman Psikolog Hilal Nur CAN, Psikoloji lisans eğitim sürecini Hacettepe Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesinde tamamlamış, Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Uzmanlığını, Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon üzerine Üsküdar Üniversitesinde onur derecesiyle tamamlamıştır. NP İstanbul Beyin Hastanesinde zorunlu klinik stajını, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji bölümünde gönüllü stajını Stajyer Psikolog olarak tamamlamıştır. Lisans süreci sonrası Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz-Travma ve Yas Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Motivasyonel Görüşme Teknikleri, Çocuk Projektif Testleri uygulayıcı eğitimlerini tamamlamıştır. Yeşilay, TEGV ve LÖSEV gibi çeşitli vakıflarda gönüllü olarak görev almıştır. Çalışma hayatında çeşitli Psikolojik Danışmanlık hizmeti veren kurumlarda çalışmıştır. Halen Paradoks Psikoloji bünyesinde hizmet vermektedir.

Çalışma Alanları

Uyguladığı Testler

Ankara Psikolog

Paradoks Psikoloji

Paradoks psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

Ankara – Çankaya’da Tunalı Hilmi caddesinde ve Bestekar caddesinde bulunan ofislerimizde 0-12 yaş Çocuk Terapisi12-18 yaş Ergen Terapisi ve 18-65 yaş Yetişkin Terapisi hizmetleri sağlıyoruz. Gerekli durumlarda danışanlarımıza Psikolojik testlerMoxo Dikkat Testi ve Dikkat Testleri uyguluyoruz. Ankara‘da bulunmayan, yüz-yüze terapiden hoşlanmayan veya daha rahat bir ortamda terapi almak isteyen danışanlarımız için Paradoks Psikolojinin geliştirdiği Terapi-Nette sitesinden evinizin rahatlığında Online Terapi alabilirsiniz.

Paradoks Psikoloji olarak bu alanda eğitim gören meslektaşlarımız için sürekli yenilenen ve gelişen psikoloji eğitimleri sağlamaktayız. Bugüne kadar Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Mindfulness Temel Eğitimi olmak üzere birçok konuda eğitim sağladık.

Aynı zamanda şimdiye kadar 10’dan fazla ücretsiz eğitimlerde sunmaktayız. Gelecek için eğitim sloganıyla çıktığımız bu yolda Paradoks Psikoloji olarak her an yanınızdayız.