ankara psikolog önerileri

Ankara Psikolog Önerileri, sizlere en etkili terapi yöntemleri ile hizmet vermeye hazır!

Bu şekilde Paradoks Psikoloji web sitesinden uzmanlarımızın eğitim bilgilerini, çalışma alanlarını inceleyebilir ve uzmanlarımız hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz ve sonrasında randevu için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize yazabilirsiniz.

ankara psikolog önerileri

Ankara Psikolog Ekibimiz

Çankaya Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimine devam ettiği süreçte alanı ile ilgili birçok seminerlere ve konferanslara katılmıştır. Eğitim sürecinde Genç Psikologlar Meclisinde Alan ve Ekol Tanıtımı Bölümü’nde gönüllü olarak çalışmalar yapmıştır.

Uzman Klinik Psikolog Sude Süzer Çivitci, İstanbul Özyeğin Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Bölümünü onur derecesi ile mezun olarak tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise yine onur derecesiyle mezun olarak İstanbul Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programında tamamlamıştır…

Psikoloji lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesinde yüksek şeref öğrencisi olarak tamamlamıştır. Lisans eğitiminin yanı sıra bu süreçte alanı ile ilgili birçok eğitim ve seminere katılmıştır. Lisans sürecinden sonra ise başta Bilişsel Davranışçı Terapi olmak üzere Motivasyonel Görüşme Teknikleri, Kriz- Travma- Yas Danışmanlığı ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi uygulayıcı eğitimlerini tamamlamıştır.

Uzman Psikolog Hilal Nur CAN, Psikoloji lisans eğitim sürecini Hacettepe Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesinde tamamlamış, Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Uzmanlığını, Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon üzerine Üsküdar Üniversitesinde onur derecesiyle tamamlamıştır.

Psikoloji lisans eğitimini Ankara Üniversitesi DTCF psikoloji bölümünde 2021 yılında tamamlamıştır. Çözüm odaklı kısa süreli terapiler, Bilişsel davranışçı terapiler başta olmak üzere farklı terapi türlerini seanslar esnasında kullanmaktadır.

Psikolojik Danışmanlık lisans eğitimini Manisa Celal Bayar Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans eğitiminin yanı sıra Çocuk hakları üzerine birçok eğitim ve seminere katılmıştır. 

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Eğitim-öğretim hayatı boyunca alanı ile ilgili birçok eğitimlere, kongrelere ve seminerlere katılmıştır. Aynı zamanda akademik erteleme, tükenmişlik sendromu, sınav kaygısı, aleksitimi, akran zorbalığı konularında çalışmalar yürütmüştür.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans bölümünden mezun olmuştur. Bir yıl süreyle Türk Silahlı Kuvvetlerinde psikolojik danışman olarak çalışmış ve farklı problemlere sahip bireyler ile psikolojik danışma süreci yürütme fırsatı olmuştur.

Lisans eğitimini Tobb Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Üniversite bünyesinde ve dışarıdan Bilişsel Davranışçı Terapi ve dikkat testleri eğitimleri almıştır. Üniversite sürecinde ODTÜ Çocuk ve Ergen Laboratuvarında ebeveyn-çocuk ilişkisi ve çalışan anneler üzerine çalışmalarda yer almıştır.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans bölümünden mezun olmuştur. Şu an aktif şekilde psikolojik danışman olarak çalışmak. Yüz yüze ve online danışma hizmeti vermekte. Stresli yaşam olayları, kaygı, kişiler arası sorunlar, öfke kontrolü ve çeşitli alanlarda danışma hizmeti vermektedir.

Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsünde bir yıllık İngilizce hazırlık ve dört yıllık Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bölüm birincisi ve tam burslu olarak tamamlamıştır. Akademik başarılarından dolayı altı defa yüksek şeref belgesi ve Merit bursu almaya hak kazanmıştır.

Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümü mezun olmuştur. Konuşma Sesi Bozukluğu, Artikülasyon Bozukluğu (Bazı Konuşma Seslerini Söyleyememe), Fonolojik Bozukluk (Konuşmada Anlaşılırlık Sorunları), Akıcılık Bozuklukları, Kekemelik gibi alanlarda çalışmaktadır.

2021 yılında başladığım Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Fenerbahçe Spor Kulübü, Ateş Diyet Sağlıklı Beslenme ve Eğitim Merkezi’nde zorunlu ve gönüllü stajlarını tamamlamış ve ‘diyetisyen’ ünvanını kazanmıştır.

İpek Acar, Bilkent Üniversitesi’nde psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Kendisi, terapi seanslarında başta Bilişsel Davranışçı Terapi ve Mindfulness Terapi olmak üzere, eklektik terapi yaklaşımını benimsemektedir. Bu yaklaşım, her bir bireyin benzersiz ihtiyaçlarına uygun bir terapötik deneyim sunmayı amaçlar. Bilişsel Davranışçı Terapi

ankara psikolog önerisi Paradoks Psikoloji

Danışanlarımızın Sıkça Sorduğu Sorular

Seanslar ne kadar sürmektedir?

Terapi sürecinde her bir oturum 50 dakika ila 1 saat arasında gerçekleşmektedir ve problem alanınıza, sürece yönelik motivasyonunuza göre değişmekle birlikte ortalama seanslar 8-18 arası oturum sayısı ile tamamlanabilmektedir. bu şekilde seanslar haftada 1 kez olacak şekilde gerçekleşmektedir.

Hangi durumlarda terapi almalıyım?

Sonuç olarak depresyon tedavisi, anksiyete tedavisi, OKB tedavisi, öfke kontrolü sorunu, iletişim sorunları, panik atak, ilişki sorunları, dikkat dağınıklığı, kayıp ve yas, travma ve fobi gibi durumlarda bir psikolog veya psikolojik danışmandan terapi yardımı alabilirsiniz.

Terapiye başlamak istiyorum ancak kendime uygun uzman bulamadım ne yapmalıyım?

Uzman arıyor fakat kendinize uygun bir psikolog seçemiyorsanız Paradoks Psikoloji Ankara Psikolog Önerileri ile iletişime geçtiğinizde ekibimiz sizin problem durumunuza ve size en uygun terapiste yönlendirecektir.

Seans ücretleri ne kadar?

Psikolog seans ücretleri 2023, psikolog seans ücretleri ve psikolog seans ücretleri 2024 gibi aramalar sürekli olarak kullanıcılar tarafından google üzerinde yapılmaktadır. ankara psikolog önerisi. Son olarak seans ücretleri uzmanlarımıza göre değişmekle birlikte ortalama olarak 750-1000₺’dir.

Seanslar benim için ne kadar faydalı olacak?

Değişimin ilk adımını terapiye başlamaya karar vererek atmış bulunmaktasınız. ankara psikolog önerisi. Bu değişim sürecini gelişime çevirmek için uzmanlarımız ile birlikte çıkacağınız yolculukta duyguları keşfetmek ve bir sorun üzerinde çalışmak zaman zaman sizin sıkıntı, acı veya üzüntü yaşamanıza neden olabilir ancak bu olağan bir durumdur ve sürecin sonunda beklenen, sorununuzun çözümünde veya yaşam kalitenizde bir iyileşme gerçekleşmesidir.

Neden terapi almalıyım?

Terapi psikolojik yardımın en önemli adımlarından birisidir. ankara psikolog önerisi. Psikolojik rahatsızlık olarak tanımlanabilecek, ilaç tedavisi de gerektiren depresyon, kaygı, OKB gibi sorunların yanı sıra öfke kontrolü sorunu, ilişki sorunları, iletişim sorunlarıve stres gibi konularda terapi ile birlikte tedavi süreciyle yenilebilmektedir. ankara psikolog önerisi. Sizde bu sorunları yaşıyorsanız veya başka bir stres kaynağı hissediyorsanız  alanında uzman bir terapistten terapi almak en iyi çözüm olacaktır. Alanında uzman psikolog kadromuzla Ankara’da hizmet vermekteyiz. Sorunlarınızın çözümü için ilk adımı atarak bize ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

Paradoks Tunalı psikoloji ailesi ruh sağlığı alanında Ankara – Çankaya’da  hizmet veren profesyonel, çözüm odaklı, disiplinli, özverili çalışan değişim ve gelişime önem veren alanında uzman ekip üyelerinden oluşan bir kurumdur. Bunun yanı sıra kurumumuz Paradoks Psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman kişilerden oluşmaktadır.

Kısaca söyleyecek olursak Ankara’da uygun ücretli Ankara psikolog önerileri, Ankara’da en iyi psikolog, Ankara uzman psikolog, Ankara klinik psikolog gibi aramalarınızda ulaşabileceğiniz bir sonuç olarak karşınızdayız.

Garantimiz

ankara psikolog önerisi Psikolog Randevusu

Donanımlı Ankara Psikolog Önerileri ve psikolojik danışmanlardan destek alacağınızı garanti ediyoruz.

Psikolog Randevusu

Hızlı Randevu

Talebinize hızlı bir şekilde dönüp sizi en uygun uzmanımıza yönlendiriyoruz.

Psikolog Randevusu

Ulaşılabilir Destek

Merak ettikleriniz,şikayetleriniz, önei ve fikirileriniz bizim için önemli bu yüzden whatsapp destek birimimiz her zaman aktif.

Psikolog Randevusu

Güven ve Özveri

Tüm seans süreçlerinde kişisel bilgilerinizin etik kurallar çerçevesinde korunduğundan emin olabilirsiniz.

Ankara Psikolog Önerisi

Ankara psikolog önerileri özellikle psikolog randevusu almayı düşünenlerin ankara psikolog tavsiyesiankara psikolog önerisi ankara psikolog seans ücretleri gibi konuları sıklıkla arama motorlarında aratıyorlar ama bu yine de iyi bir uzman seçme konusunda şüpheyi doğurabiliyor.

Bu nedenle Ankara psikolog önerileri Psikolojik yardım almak isterseniz öncelikle yapmanız gereken iyi bir psikolog bulmaktır.  Bununla ilgili sorun yaşıyorsanız Ankara psikolog kadromuzu inceleyin ve alanında uzman psikologlarla Çankaya Tunalı Hilmi Caddesinde bulunan ofisimizde profesyonel psikolojik yardım hizmetinden yararlanın.

Ankara Psikolog Randevusu

Ankara psikolog randevusunu bizi arayarak oluşturabilirsiniz. Randevu almadan önce Ankara psikolog kadromuzu inceleyebilir ve profilini incelediğiniz herhangi bir psikolog ile randevu oluşturabilirsiniz. Eğer yüz yüze terapi dilerseniz, Çankaya Tunalı Hilmi Caddesi ve Bestekar Sokakta bulunan ofislerimizde alanında uzman psikologlardan terapi hizmeti alabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları 0312-428-86-70 , 0544 390 12 15

Klinik Psikolog Ankara

Yetişkin Terapisi

Ergen Psikolojisi

Terapi Yöntemleri

Özgüven Eksikliği Nasıl Giderilir?
Blog

Özgüven Eksikliği Nasıl Giderilir?

Özgüven Eksikliği Nasıl Giderilir? Kendinize Güveni Artırmanın 7 Yolu Özgüven Eksikliği Nasıl Giderilir? Kişinin kendine olan inancının zayıf olması ve kendi yeteneklerine güvenmemesi durumunu ifade eder. Özgüven eksikliği, sosyal ilişkilerde zorluklar yaşamaya, risk almaktan kaçınmaya ve hedeflere ulaşmakta güçlük çekmeye neden olabilir. Ancak, özgüven eksikliği üzerinde çalışarak ve belirli stratejileri

Psikolojisi Bozuk Çocuğun Belirtileri
Blog

Psikolojisi Bozuk Çocuğun Belirtileri

Psikolojisi Bozuk Çocuk Psikolojisi Bozuk Çocuğun Belirtileri. “Psikolojisi bozuk çocuk” ifadesi oldukça genel bir terimdir ve çocuğun psikolojik sağlığıyla ilgili belirli bir sorunu veya zorluğu ifade edebilir. Ancak, bu terimin kullanımı genellikle spesifik bir tanı koymak için yetersizdir ve çocuğun yaşadığı zorlukların kökenini veya niteliğini açıklamaz. Çocuğun psikolojik sağlığını etkileyen

Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu
Blog

Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu

Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu: Belirtiler, Tanı ve Tedavi Yaklaşımları Obsesif kompulsif kişilik bozukluğu (OKKB), kişinin düzenlilik, mükemmeliyetçilik ve kontrol etme ihtiyacı gibi belirgin özellikler sergilediği bir kişilik bozukluğudur. Bu bozukluk, kişinin yaşamında önemli derecede kısıtlamalara ve stres kaynaklarına neden olabilir. OKKB olan bireyler genellikle tekrarlayan düşüncelere (obsesyonlar) veya tekrarlayan davranışlara

Blog

Histrionik Kişilik Bozukluğu

Histrionik Kişilik Bozukluğu: Tanı, Belirtiler ve Tedavi Yaklaşımları Histrionik kişilik bozukluğu, kişinin aşırı dramatik, dikkat çekici ve yüzeyel ilişkilere eğilim gösterdiği bir kişilik bozukluğudur. Bu durum, kişinin genellikle aşırı dramatik ve dikkat çekici davranışlar sergilemesiyle belirlenir. Histrionik kişilik bozukluğu olan bireyler, sosyal etkileşimlerde dikkat çekmeye çalışırken, derin ve anlamlı ilişkilerden

Kişilik Bozukluğu
Blog

Kişilik Bozukluğu

Kişilik Bozuklukları: Tanı, Belirtiler ve Tedavi Seçenekleri Kişilik Bozuklukları Nedir? Kişilik Bozukluğu, bireyin düşünme tarzı, duygusal tepkileri, ilişki kurma biçimi ve davranışlarında kalıcı ve esnek olmayan desenlerin bulunduğu psikiyatrik bozukluklardır. Kişilik bozuklukları, genellikle ergenlik döneminde başlar ve yetişkinlik döneminde devam eder. Bu bozukluklar, bireyin işlevselliğini ve ilişkilerini olumsuz yönde etkileyebilir.

Odaklanma Sorunu
Blog

Odaklanma Sorunu

Odaklanma Sorunu ve Başa Çıkma Stratejileri: Verimliliği Artırma Rehberi Odaklanma sorunu günümüzde birçok insanın karşılaştığı yaygın bir sorundur. Bu rehberde, odaklanma sorununun ne olduğunu, nedenlerini, etkilerini ve ruh sağlığı üzerindeki etkilerini inceleyeceğiz. Ayrıca, odaklanma sorunuyla başa çıkma stratejileri, konsantrasyonu artırma egzersizleri ve profesyonel yardım seçenekleri hakkında bilgi vereceğiz. Odaklanma Sorunu

Paradoks Psikoloji

Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi

Paradoks Psikoloji Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi alanlarında uzmanlaşmış bir kurumdur.
Dolayısı ile alanlarında uzman psikologlardan randevu veya bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

2021 yılında başladığım Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Fenerbahçe Spor Kulübü, Ateş Diyet Sağlıklı Beslenme ve Eğitim Merkezi’nde zorunlu ve gönüllü stajlarını tamamlamış ve ‘diyetisyen’ ünvanını kazanmıştır.