Ankara Psikolog

paradoks psikoloji psikolojik danışmanlık merkezi

Ankara Psikolog Uzmanlarımız, sizlere en etkili terapi yöntemleri ile hizmet vermeye hazır! Paradoks Psikoloji web sitesinden uzmanlarımızın eğitim bilgilerini, çalışma alanlarını inceleyebilir ve uzmanlarımız hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz ve sonrasında randevu için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize yazabilirsiniz.

Ankara Psikolog

Uzman ekibimiz

Psikolog

Psikolog

Psikolog

Uzman Psikolojik Danışman

 Psikolojik Danışman

Psikolojik Danışman

Psikolojik Danışman

Dil ve Konuşma Terapisti

Diyetisyen

Psikolojik Danışman

Ankara Psikolog Önerisi

Ankara psikolog önerileri özellikle psikolog randevusu almayı düşünenlerin ankara psikolog tavsiyesiankara psikolog önerisi ankara psikolog seans ücretleri gibi konuları sıklıkla arama motorlarında aratıyorlar ama bu yine de iyi bir uzman seçme konusunda şüpheyi doğurabiliyor. Psikolojik yardım almak isterseniz öncelikle yapmanız gereken iyi bir psikolog bulmaktır.  Bununla ilgili sorun yaşıyorsanız Ankara psikolog kadromuzu inceleyin ve alanında uzman psikologlarla Çankaya Tunalı Hilmi Caddesinde bulunan ofisimizde profesyonel psikolojik yardım hizmetinden yararlanın.

Ankara Psikolog Randevusu

Ankara psikolog randevusunu bizi arayarak oluşturabilirsiniz. Randevu almadan önce Ankara psikolog kadromuzu inceleyebilir ve profilini incelediğiniz herhangi bir psikolog ile randevu oluşturabilirsiniz. Yüz yüze terapi için Çankaya Tunalı Hilmi Caddesi ve Bestekar Sokakta bulunan ofislerimizde alanında uzman psikologlardan terapi hizmeti alabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları 0312-428-86-70 , 0544 390 12 15

Klinik Psikolog Ankara

Yetişkin Terapisi

Ergen Psikolojisi

Terapi Yöntemleri

Paradoks Psikoloji

Danışanlarımızın Sıkça Sorduğu Sorular

Seanslar ne kadar sürmektedir?

Terapi sürecinde her bir oturum 50 dakika ila 1 saat arasında gerçekleşmektedir ve problem alanınıza, sürece yönelik motivasyonunuza göre değişmekle birlikte ortalama seanslar 8-18 arası oturum sayısı ile tamamlanabilmektedir. Seanslar haftada 1 kez olacak şekilde gerçekleşmektedir.

Hangi durumlarda terapi almalıyım?

Depresyon tedavisi, anksiyete tedavisi, OKB tedavisi, öfke kontrolü sorunu, iletişim sorunları, panik atak, ilişki sorunları, dikkat dağınıklığı, kayıp ve yas, travma ve fobi gibi durumlarda bir psikolog veya psikolojik danışmandan terapi yardımı alabilirsiniz.

Terapiye başlamak istiyorum ancak kendime uygun uzman bulamadım ne yapmalıyım?

Uzman arıyor fakat kendinize uygun bir psikolog seçemiyorsanız Paradoks Psikoloji ile iletişime geçtiğinizde ekibimiz sizi problem durumunuza ve size en uygun terapiste yönlendirecektir.

Seans ücretleri ne kadar?

Psikolog seans ücretleri 2023, psikolog seans ücretleri ve psikolog seans ücretleri 2024 gibi aramalar sürekli olarak kullanıcılar tarafından google üzerinde yapılmaktadır. Seans ücretleri uzmanlarımıza göre değişmekle birlikte ortalama olarak 750-1000₺’dir.

Seanslar benim için ne kadar faydalı olacak?

Değişimin ilk adımını terapiye başlamaya karar vererek atmış bulunmaktasınız. Bu değişim sürecini gelişime çevirmek için uzmanlarımız ile birlikte çıkacağınız yolculukta duyguları keşfetmek ve bir sorun üzerinde çalışmak zaman zaman sizin sıkıntı, acı veya üzüntü yaşamanıza neden olabilir ancak bu olağan bir durumdur ve sürecin sonunda beklenen, sorununuzun çözümünde veya yaşam kalitenizde bir iyileşme gerçekleşmesidir.

Neden terapi almalıyım?

Terapi psikolojik yardımın en önemli adımlarından birisidir. Psikolojik rahatsızlık olarak tanımlanabilecek, ilaç tedavisi de gerektiren depresyon, kaygı, OKB gibi sorunların yanı sıra öfke kontrolü sorunu, ilişki sorunları, iletişim sorunlarıve stres gibi konularda terapi ile birlikte tedavi süreciyle yenilebilmektedir. Sizde bu sorunları yaşıyorsanız veya başka bir stres kaynağı hissediyorsanız  alanında uzman bir terapistten terapi almak en iyi çözüm olacaktır. Alanında uzman psikolog kadromuzla Ankara’da hizmet vermekteyiz. Sorunlarınızın çözümü için ilk adımı atarak bize ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

Paradoks Tunalı psikoloji ailesi ruh sağlığı alanında Ankara – Çankaya’da  hizmet veren profesyonel, çözüm odaklı, disiplinli, özverili çalışan değişim ve gelişime önem veren alanında uzman ekip üyelerinden oluşan bir kurumdur. Kurumumuz Paradoks Psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman kişilerden oluşmaktadır. Ankara’da uygun ücretli psikolog, Ankara’da en iyi psikolog, Ankara uzman psikolog, Ankara klinik psikolog gibi aramalarınızda ulaşabileceğiniz bir sonuç olarak karşınızdayız.

Garantimiz

Psikolog Randevusu

Donanımlı psikolog ve psikolojik danışmanlardan destek alacağınızı garanti ediyoruz.

Psikolog Randevusu

Hızlı Randevu

Talebinize hızlı bir şekilde dönüp sizi en uygun uzmanımıza yönlendiriyoruz.

Psikolog Randevusu

Ulaşılabilir Destek

Merak ettikleriniz,şikayetleriniz, önei ve fikirileriniz bizim için önemli bu yüzden whatsapp destek birimimiz her zaman aktif.

Psikolog Randevusu

Güven ve Özveri

Tüm seans süreçlerinde kişisel bilgilerinizin etik kurallar çerçevesinde korunduğundan emin olabilirsiniz.

Çözümler Paradoks'ta
Peki Siz Nerdesiniz ?

Hayatımızın belirli dönemlerinde bazı problemler ile karşılaşabiliriz bu problemlerin bir çoğunu tek başımıza aşabilirken aşamadığımız zamanlarda bir uzmana gereksinim duyabiliriz. İşte tam olarak bu noktada Paradoks Psikoloji uzmanları sizin yanınızda !