ankara moxo dikkat testi

Ankara Moxo Dikkat Testi. Ankara’da Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Merkezi arayanlar için en uygun merkez Paradoks Psikoloji. İletişim: 0544 390 12 15

1

Ankara'da Moxo Dikkat Testi

Paradoks Psikoloji'de

Ankara’da Moxo Dikkat Testi uygulayan sayılı kurumlardan biriyiz ve bu testi profesyonel ve ücret olarak en uyguna uyguladığımızı biliyoruz. Kurum olarak politikamız hem psikolojik destek için hem de Moxo Dikkat Testi için herkesin ulaşabileceği bir sistem.

Moxo

Moxo Dikkat Testi

Moxo Dikkat Testi uzun bir araştırma ve geliştirme çalışması sonucu ortaya çıkarılmış bir dikkat testidir. Dikkat, zamanlama, hiperaktivite ve dürtüsellik alanlarında sonuçlar veren bir dikkat testidir. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite(DEHB) vb. durumların, dikkat ve odaklanma sorunlarının tanılanmasına yardımcı olan bir dikkat testidir.

Ankara Moxo

Moxo Dikkat Testi Neden Gereklidir?

Moxo Dikkat Testi dikkat ve odaklanma ile ilgili yaşanan sorunların nedenlerini ve bir anlamda da çözüm yollarını sunmaktadır. Dikkat ve odaklanama sorunu olan kişilerin tanılanması ve gerekli tedavi, çözüm yollarını oluşturmada hız kazandırmaktadır. Ortalama 25 dk. gibi bir sürede birey kendisi dikkat ve odaklanma özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almakta ve gerekli çözüm yollarını öğrenmektedir. Moxo Dikkat Testi sayesinde okul öncesi, sınav öncesi gibi dönemlerde dikkat ve odaklanma sorunu yaşayan bireylere uygulandığında dikkat ve odaklanma sorunlarının tespiti ve çözümünün oluşturulması gibi olanaklar sunmaktadır.

Moxo Dikkat Testi

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite(DEHB)

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu(DEHB) çocukluk çağında görülmeye başlanan, çocuğun kendini kontrol etmekte zorlandığı, dikkatin kısıtlı olduğu, hareketli ve yerinde duramadığı, odaklanma ve okul sorunlarının yaşandığı bir durumdur. Bu durumu yaşayan bireyler dikkat sorunlarını ve aşırı hareketlilik sonucu yaşadığı sorunları uzun süre yaşarlar ve bu sorunlar sonucunda akademik ve sosyal yaşamda kendilerine yer bulmakta zorlanırlar. Moxo Dikkat Testi dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun(DEHB)tanılanmasında en fazla kullanılan ve en etkili testlerin arasındadır. Sizde kendiniz için veya çocuğunuz için dikkat ve odaklanma sorunuyla ilgili kaygılanıyorsanız Moxo Dikkat Testi uygulatabilirsiniz.

Ankara Moxo Dikkat Testi

Sıkça Sorulan Sorular

Moxo Dikkat Testi gerekli geçerlilik ve güvenirlik aşamalarından geçmiş dikkat testleri arasında ön sıralarda yerini almıştır.

Moxo Dikkat Testi dikkat ve odaklanma alanlarında daha hızlı ve net bilgiler sunmaktadır. DEHB gibi dikkat ile ilgili sorunların tanılanma sürecini hızlandırmaktadır.

Moxo Dikkat Testi Ankara Çankaya’da bulunan Tunalı Hilmi Caddesi ve Bestekar Sokakta Paradoks Psikoloji ofislerimizde yüz yüze olarak en uygun ücretlerle uygulanmaktadır.

Moxo Dikkat Testi 6-65 yaş arasındaki tüm bireylere uygulanabilmektedir.

Dİkkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu(DEHB) vb. bozukluklar ve dikkat ve odaklanma alanlarında yaşanabilecek herhangi bir sorunun tanılanması için kullanılır

Moxo Dikkat Testi çocuklar için 15 dk. yetişkinler için ise 18 dk. sürmektedir.