Psikolog

Öykü aslıhak

PSİKOLOG ÖYKÜ ASLIHAK

Hakkında

Merhabalar, ben Psikolog Öykü Aslıhak. Psikoloji lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladım. Lisans eğitimimin yanı sıra bu süreçte alanımla ilgili birçok eğitim ve seminere katılma fırsatım oldu. Lisans sürecimden sonra ise başta Bilişsel Davranışçı Terapi olmak üzere Motivasyonel Görüşme Teknikleri, Kriz- Travma- Yas Danışmanlığı ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi uygulayıcı eğitimlerimi tamamladım. Koç Üniversitesi Psikoloji bölümü akademisyenleri Prof. Dr. Nazlı Baydar ve Prof. Dr. Mehmet Eskin tarafından Eşler Arasında Çatışma Çözüm Süreçlerini Güçlendirme Projesi kapsamında hazırlanan ‘‘Evlilikte Çözüm Odaklı Danışmanlık Programı’’nda gönüllü saha uygulayıcısı olarak görev almakta ve proje kapsamında aldığım eğitimler doğrultusunda evli çiftlerle çalışma yürütmekteyim. Yüz yüze olan görüşmelerimi Ankara Çankaya’da bulunan Paradoks Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde, ergen ve yetişkin odaklı olarak gerçekleştirmekteyim.

Terapi Süreci Hakkında

Terapiye başlamadan önce danışanlarımla ücretsiz bir ön görüşme yaparak terapiye başvuru nedenleri hakkında kısa bir bilgi almaktayım. Bu görüşme ile çalıştığım ekoller ve yetkinliklerim doğrultusunda birlikte bir süreç yürütüp yürütemeyeceğimizi danışanlarımla birlikte ele alarak değerlendirmekte ve bu değerlendirme sonucunda danışanın da onayı ile seans sürecimize başlamaktayım. Seanlarımı haftada 1 gün ve 50 dakika olacak şekilde gerçekleştirmekteyim.

 

Psikolog Öykü Aslıhak’ tan randevu almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.
 

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Ankara Psikolog

Paradoks Psikoloji

Paradoks psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

Ankara – Çankaya’da Tunalı Hilmi caddesinde ve Bestekar caddesinde bulunan ofislerimizde 0-12 yaş Çocuk Terapisi12-18 yaş Ergen Terapisi ve 18-65 yaş Yetişkin Terapisi hizmetleri sağlıyoruz. Gerekli durumlarda danışanlarımıza Psikolojik testlerMoxo Dikkat Testi ve Dikkat Testleri uyguluyoruz. Ankara‘da bulunmayan, yüz-yüze terapiden hoşlanmayan veya daha rahat bir ortamda terapi almak isteyen danışanlarımız için Paradoks Psikolojinin geliştirdiği Terapi-Nette sitesinden evinizin rahatlığında Online Terapi alabilirsiniz.

Paradoks Psikoloji olarak bu alanda eğitim gören meslektaşlarımız için sürekli yenilenen ve gelişen psikoloji eğitimleri sağlamaktayız. Bugüne kadar Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Mindfulness Temel Eğitimi olmak üzere birçok konuda eğitim sağladık.

Aynı zamanda şimdiye kadar 10’dan fazla ücretsiz eğitimlerde sunmaktayız. Gelecek için eğitim sloganıyla çıktığımız bu yolda Paradoks Psikoloji olarak her an yanınızdayız.