PSİKOLOG ÖYKÜ ASLIHAK

Öykü aslıhak

Hakkında

Merhabalar, ben Psikolog Öykü Aslıhak. Psikoloji lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladım. Lisans eğitimimin yanı sıra bu süreçte alanımla ilgili birçok eğitim ve seminere katılma fırsatım oldu. Lisans sürecimden sonra ise başta Bilişsel Davranışçı Terapi olmak üzere Motivasyonel Görüşme Teknikleri, Kriz- Travma- Yas Danışmanlığı ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi uygulayıcı eğitimlerimi tamamladım. Koç Üniversitesi Psikoloji bölümü akademisyenleri Prof. Dr. Nazlı Baydar ve Prof. Dr. Mehmet Eskin tarafından Eşler Arasında Çatışma Çözüm Süreçlerini Güçlendirme Projesi kapsamında hazırlanan ‘‘Evlilikte Çözüm Odaklı Danışmanlık Programı’’nda gönüllü saha uygulayıcısı olarak görev almakta ve proje kapsamında aldığım eğitimler doğrultusunda evli çiftlerle çalışma yürütmekteyim. Yüz yüze olan görüşmelerimi Ankara Çankaya’da bulunan Paradoks Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde, ergen ve yetişkin odaklı olarak gerçekleştirmekteyim.

Terapi Süreci Hakkında

Terapiye başlamadan önce danışanlarımla ücretsiz bir ön görüşme yaparak terapiye başvuru nedenleri hakkında kısa bir bilgi almaktayım. Bu görüşme ile çalıştığım ekoller ve yetkinliklerim doğrultusunda birlikte bir süreç yürütüp yürütemeyeceğimizi danışanlarımla birlikte ele alarak değerlendirmekte ve bu değerlendirme sonucunda danışanın da onayı ile seans sürecimize başlamaktayım. Seanlarımı haftada 1 gün ve 50 dakika olacak şekilde gerçekleştirmekteyim.

Psikolog Öykü Aslıhak’ tan randevu almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Paradoks Psikoloji

Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi

Paradoks Psikoloji Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi alanlarında uzmanlaşmış bir kurumdur.
Alanlarında uzman psikologlardan randevu veya bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.