Uzman Psikolojik danışman

Eylül Uncu

Eylül Uncu

Hakkında

Uzman Psikolojik Danışman Eylül Uncu, Başkent Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık programından 2017 yılında birincilikle mezun olmuştur. Ardından 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık programında başladığı yüksek lisansını 2020 yılında bitirerek bilim uzmanlığı almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tez başlığı “Üniversite Öğrencilerinde İntihar Olasılığının Yordanması” şeklindedir. Yüksek lisans tezinde intiharı anlamsızlık, umutsuzluk, narsisizm, sosyal bağ gibi çeşitli değişkenler açısından incelemiştir. Uzmanlaştığı alanın daha çok ruh sağlığı psikolojik danışmanlığı olduğu söylenebilir. Üç yılı geçkin bir süre Ufuk Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi’nde birim sorumlusu olarak görev yapmıştır. Bu sürede birçok danışanla bireysel psikolojik danışma seanslarını yürütmüştür. Bununla birlikte üniversite öğrencilerinin oryantasyon süreçlerinde görev alma, üniversite öğrencilerinin ruh sağlığını korumaya yönelik çalışmalar planlama ve çeşitli konularda bilgilendirici seminerler verme gibi çalışmalarda bulunmuştur. Uzman Psikolojik Danışman Eylül Uncu, özellikle beliren yetişkinlik ve yetişkinlik dönemleriyle ilgili ruh sağlığı sorunlarıyla ilgilenmektedir. Bireysel psikolojik danışma çalışmalarını yürüttüğü grup yetişkinlerdir. Psikolojiyle ilgili birçok eğitim almıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Psikoloji alanındaki güncel çalışmaları takip etmektedir. Şu anda Ankara’da yüz yüze ve online olarak yetişkinlere yönelik psikolojik danışma hizmeti vermektedir. 

 

Uzman Psikolojik Danışman Eylül Uncu’dan randevu almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Ankara Psikolog

Paradoks Psikoloji

Paradoks psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

Ankara – Çankaya’da Tunalı Hilmi caddesinde ve Bestekar caddesinde bulunan ofislerimizde 0-12 yaş Çocuk Terapisi12-18 yaş Ergen Terapisi ve 18-65 yaş Yetişkin Terapisi hizmetleri sağlıyoruz. Gerekli durumlarda danışanlarımıza Psikolojik testlerMoxo Dikkat Testi ve Dikkat Testleri uyguluyoruz. Ankara‘da bulunmayan, yüz-yüze terapiden hoşlanmayan veya daha rahat bir ortamda terapi almak isteyen danışanlarımız için Paradoks Psikolojinin geliştirdiği Terapi-Nette sitesinden evinizin rahatlığında Online Terapi alabilirsiniz.

Paradoks Psikoloji olarak bu alanda eğitim gören meslektaşlarımız için sürekli yenilenen ve gelişen psikoloji eğitimleri sağlamaktayız. Bugüne kadar Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Mindfulness Temel Eğitimi olmak üzere birçok konuda eğitim sağladık.

Aynı zamanda şimdiye kadar 10’dan fazla ücretsiz eğitimlerde sunmaktayız. Gelecek için eğitim sloganıyla çıktığımız bu yolda Paradoks Psikoloji olarak her an yanınızdayız.