Muhammet Şen

Hakkında

Merhabalar ben Psikolojik Danışman Muhammet Şen. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans bölümünden mezunum. Bir yıl süreyle Türk Silahlı Kuvvetlerinde psikolojik danışman olarak çalıştım ve farklı problemlere sahip bireyler ile psikolojik danışma süreci yürütme fırsatım oldu. Şu an aktif şekilde psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. Yüz yüze ve online danışma hizmeti vermekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi yaklaşımları ile çalışıyorum. Öfke kontrolü, kayıp ve yas danışmanlığı, stresli yaşam olayları, kaygı, depresyon, kişiler arası sorunlar  ve çeşitli alanlarda danışma hizmeti vermekteyim. Yüz- Yüze olan seanslarımı Ankara Çankaya Paradoks Psikolojik Danışmanlık Merkezinde gerçekleştirmekteyim.

Danışanlarımla ücretsiz olarak ön görüşme gerçekleştiriyorum. Danışma sürecinin başında değerlendirme oturumu ile durumu ayrıntılı bir şekilde ele alıp hangi ekol ve yöntemlerle ilerleyeceğimizi danışanla birlikte belirliyorum. Seansları haftada bir gün ve 50 dk. olarak sürdürüyorum.

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Paradoks Psikoloji

Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi

Paradoks Psikoloji Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi alanlarında uzmanlaşmış bir kurumdur.
Alanlarında uzman psikologlardan randevu veya bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.