Psikolojik Danışman

Muhammet Şen

Muhammet Şen

Psk.dan. muhammet şen

Hakkında

Merhabalar ben Psikolojik Danışman Muhammet Şen. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans bölümünden mezunum. Bir yıl süreyle Türk Silahlı Kuvvetlerinde psikolojik danışman olarak çalıştım ve farklı problemlere sahip bireyler ile psikolojik danışma süreci yürütme fırsatım oldu. Şu an aktif şekilde psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. Yüz yüze ve online danışma hizmeti vermekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi yaklaşımları ile çalışıyorum. Öfke kontrolü, kayıp ve yas danışmanlığı, stresli yaşam olayları, kaygı, depresyon, kişiler arası sorunlar  ve çeşitli alanlarda danışma hizmeti vermekteyim. Yüz- Yüze olan seanslarımı Ankara Çankaya Paradoks Psikolojik Danışmanlık Merkezinde gerçekleştirmekteyim.

Terapi Sürecim

Danışanlarımla ücretsiz olarak ön görüşme gerçekleştiriyorum. Danışma sürecinin başında değerlendirme oturumu ile durumu ayrıntılı bir şekilde ele alıp hangi ekol ve yöntemlerle ilerleyeceğimizi danışanla birlikte belirliyorum. Seansları haftada bir gün ve 50 dk. olarak sürdürüyorum.

 
 

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Uzmanın Yazıları

Ankara Psikolog

Paradoks Psikoloji

Paradoks psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

Ankara – Çankaya’da Tunalı Hilmi caddesinde ve Bestekar caddesinde bulunan ofislerimizde 0-12 yaş Çocuk Terapisi12-18 yaş Ergen Terapisi ve 18-65 yaş Yetişkin Terapisi hizmetleri sağlıyoruz. Gerekli durumlarda danışanlarımıza Psikolojik testlerMoxo Dikkat Testi ve Dikkat Testleri uyguluyoruz. Ankara‘da bulunmayan, yüz-yüze terapiden hoşlanmayan veya daha rahat bir ortamda terapi almak isteyen danışanlarımız için Paradoks Psikolojinin geliştirdiği Terapi-Nette sitesinden evinizin rahatlığında Online Terapi alabilirsiniz.

Paradoks Psikoloji olarak bu alanda eğitim gören meslektaşlarımız için sürekli yenilenen ve gelişen psikoloji eğitimleri sağlamaktayız. Bugüne kadar Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Mindfulness Temel Eğitimi olmak üzere birçok konuda eğitim sağladık.

Aynı zamanda şimdiye kadar 10’dan fazla ücretsiz eğitimlerde sunmaktayız. Gelecek için eğitim sloganıyla çıktığımız bu yolda Paradoks Psikoloji olarak her an yanınızdayız.