Psikolog

Nisa Nur Uyuğ

Nisa Nur Uyuğ

Hakkında

Çankaya Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Psikoloji(ingilizce) bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Lisans eğitimime devam ettiğim süreçte alanımla ilgili birçok seminerlere ve konferanslara katıldım. Eğitim sürecimde Genç Psikologlar Meclisinde Alan ve Ekol Tanıtımı Bölümü’nde gönüllü olarak çalışmalar yaptım. Aynı zamanda Uygulayıcı Aile Danışmanlığı Eğitimi, Uygulayıcı Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi, Uygulayıcı Cinsel Terapi Eğitimi ve E-Devlet onaylı Uygulayıcı Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi olmak üzere birçok eğitimi tamamladım. Psikolojik testler adına MMPI Uygulayıcı Sertifikası’nı aldım. İlk mesleki deneyimimi Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde kazandım. Lisans eğitimimi bitirdikten sonra Boylam Psikiyatri Hastanesi’nde süpervizyon eşliğinde danışanları gözlemledim ve Profesör Doktor Ertuğrul Köroğlu’nun Patoloji Eğitimleri’ni aldım.

Psikolog Nisa Nur Uyuğ’ dan randevu almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.
 

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Ankara Psikolog

Paradoks Psikoloji

Paradoks psikoloji kurucu ortakları ve ekip üyeleri; Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve rehberlik, Klinik psikoloji, Alanlarında lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşmaktadır.

Ankara – Çankaya’da Tunalı Hilmi caddesinde ve Bestekar caddesinde bulunan ofislerimizde 0-12 yaş Çocuk Terapisi12-18 yaş Ergen Terapisi ve 18-65 yaş Yetişkin Terapisi hizmetleri sağlıyoruz. Gerekli durumlarda danışanlarımıza Psikolojik testlerMoxo Dikkat Testi ve Dikkat Testleri uyguluyoruz. Ankara‘da bulunmayan, yüz-yüze terapiden hoşlanmayan veya daha rahat bir ortamda terapi almak isteyen danışanlarımız için Paradoks Psikolojinin geliştirdiği Terapi-Nette sitesinden evinizin rahatlığında Online Terapi alabilirsiniz.

Paradoks Psikoloji olarak bu alanda eğitim gören meslektaşlarımız için sürekli yenilenen ve gelişen psikoloji eğitimleri sağlamaktayız. Bugüne kadar Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Mindfulness Temel Eğitimi olmak üzere birçok konuda eğitim sağladık.

Aynı zamanda şimdiye kadar 10’dan fazla ücretsiz eğitimlerde sunmaktayız. Gelecek için eğitim sloganıyla çıktığımız bu yolda Paradoks Psikoloji olarak her an yanınızdayız.