Psikolog İpek Acar

İPEK ACAR

Hakkında

Psikolog İpek Acar, Bilkent Üniversitesi’nde psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Kendisi, terapi seanslarında başta Bilişsel Davranışçı Terapi ve Mindfulness Terapi olmak üzere, eklektik terapi yaklaşımını benimsemektedir. Bu yaklaşım, her bir bireyin benzersiz ihtiyaçlarına uygun bir terapötik deneyim sunmayı amaçlar. Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness terapi, Kayıp ve Yas Danışmanlığı eğitimlerinin yanı sıra aldığı nörobilim eğitimleri, İpek Acar’ın beyin ve davranış arasındaki karmaşık ilişkileri anlama yeteneğini güçlendirmiştir. Nörobilim alanındaki bilgi birikimini, terapötik uygulamalarına entegre ederek bireylere daha kapsamlı bir yaklaşım sunmayı hedeflemektedir.

Terapi Süreci Hakkında

Terapi sürecine başlamadan önce danışanlarla bir ön görüşme yapılarak terapiye başvurma nedenleri ve sürecin işleyişi hakkında konuşulur. Sürece başlama kararı verilirse haftada 1 gün 50 dakika olmak üzere seanslar gerçekleştirilir.

Yetkinlik&Uzmanlık

Terapi Yaklaşımları

Paradoks Psikoloji

Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi

Paradoks Psikoloji Ankara Psikolog, Çankaya Psikolog, Psikoloji Eğitimleri ve Ankara Moxo Dikkat Testi alanlarında uzmanlaşmış bir kurumdur.
Alanlarında uzman psikologlardan randevu veya bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.